Bank BTB Nağd Pul məhsulu üzrə XANIMLARA özəl endirim kampaniyasını təqdim edir. Belə ki, 8 Mart Qadınlar günü münasibətilə 2-6 Mart tarixləri arasında Nağd Pul məhsuluna müraciət edən xanımlar illik faiz dərəcəsinin 8%-i qədər endirim əldə edəcəklər.
18%-dən başlayan şərtlərlə təklif olunan kreditin maksimum məbləği 30.000 AZN, kredit müddəti isə 48 ay təşkil edir. Bunlarla yanaşı, kreditə müraciət 20.000-AZN-dək olduqda zaminsiz, kredit müddəti 24 ayadək olduqda isə 0% komissiya ilə verilir.
Kampaniyanın digər özəlliyi Nağd Pul kreditindən yararlanan xanımlara pulsuz kredit kartı əldə etmək imkanının yaradılmasıdır.
Qeyd edək ki, Kampaniya 7 Mart 2020-ci il tarixinədək qüvvədədir. Kampaniyadan yararlanmaq üçün qeyd edilən linkə bit.ly/kredit-sifarish müraciət edə bilərsiniz.
Bu fürsətdən yararlanmaq istəyən xanımlar üçün onlayn kanallarımızı diqqətinizə çatdırırıq. Belə ki, son zamanlar istifadəyə verilmiş 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsi ilə yanaşı, Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələri, həmçinin, (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və bankın rəsmi saytı üzərində online müraciət formaları sizin rahat şəkildə müraciət etməyiniz üçün xidmətinizdədir.
Məlumat üçün bildirək ki, Bank “BTB” 2010–cu ildə təsis olunub və universal bank olaraq bütün növ bank xidmətlərini göstərir.

Bank BTB предлагает специальную скидочную кампанию представительницам женского пола. Итак, по случаю международного женского праздника 8 марта женщины, подавшие заявку на получение кредита в период 2-6 марта, получат скидку до 8% от годовой процентной ставки.
Максимальная сумма кредита составляет 30 тыс. АЗН, процентная ставка с 18%, срок кредита составляет - 48 месяцев. Кроме того, заявки на получение кредита выдаются без поручителя на сумму до 20 тыс. АЗН, на срок до 24 месяцев с комиссией 0%.
Еще одна особенность кампании - это предоставление бесплатной кредитной карты дамам, воспользовавшимся данной акцией.
Обратите внимание, что акция действительна до 7 марта 2020 года. Чтобы воспользоваться преимуществами кампании, нужно перейти по ссылке bit.ly/kredit-sifarish
Дамы, желающие воспользоваться кампанией могут обратиться к нашим онлайн-каналам Facebook (www.facebook.com/bankbtb) и Instagram (www.instagram.com/bankbtb/), в случае возникновения каких-либо вопросов клиенты могут обратиться в Информационный центр по телефону (012) 946, по номеру WhatsApp 055 3000 946 (https://wa.me/994553000946), и на официальный сайт банка www.btb.az
Стоит отметить, что Bank BTB создан в 2010 году и предоставляет все виды банковских услуг как универсальный банк.